نخستین سایت تخصصی، خبری نشلج
بحران آب شرب روستای نشلج

تاریخ : شنبه، 6 تير ماه، 1394   موضوع : خبرهای عمومی

به گزارش سایت روستای نشلج و به نقل از وبلاگ دهکده زیبای نشلج، اهالی روستای نشلج ماه مبارک رمضان را با قطعی آب آغاز و طبق پیش بینی تا پایان مهرماه با جیره بندی آب مواجه خواهند بود.

این در حالی است که ساکنان پرجمعیت ترین روستای شهرستان کاشان در سال گذشته از نیمه مرداد ماه با جیره بندی یک روز در هفته دست و پنجه نرم می کردند.

به همین جهت در محل دهیاری جلسه ای با حضور بخشدار نیاسر، رییس اداره آبفار شهرستان کاشان، اعضای شورای اسلامی، دهیار و آبدار روستا تشکیل و مشکلات زیرساختی شبکه آب شرب مطرح و راهکارهایی جهت جلوگیری از هدر رفت آب در سطح روستا مصوب گردید.

همچنین قطع کامل انشعابات قدیم و پیمایش تعدادی از مشترکین باقی مانده و قرائت کنتور ها و پیگیری جذب اعتبار جهت اجرای خط انتقال از دیگر مصوبات جلسه مذکور بوده است.

شورای اسلامی روستای نشلج و آبدار روستا با خرید یک روز آب کشاورزی نیز تنها مسکنی چند روزه بر زخم جیره بندی آب شرب تزریق نمودند.

شایان ذکر است با پیگیری های شورای اسلامی و دهیاری از مدیریت بحران استان اصفهان و اختصاص مبلغی به آب شرب روستای نشلج، مجددا حدود 1400متر لوله پلی اتیلن 160 با اتمسفر 10 خریداری و در روستا تخلیه گردید.

 

برداشتی از وبلاگ دهکده زیبای نشلج http://nashaljma.blogfa.com/

روستای نشلج مشکل کم آب روستا دهیاری
منبع این مقاله : نخستین سایت تخصصی، خبری نشلج

http://nashalj.ir/

آدرس این مقاله :
http://nashalj.ir/14/بحران-آب-شرب-روستای-نشلج/