نخستین سایت تخصصی، خبری نشلج
آمديد ولي دير آمديد ...

تاریخ : سه شنبه، 12 خرداد ماه، 1394   موضوع : خبرهای عمومی

خودمان در تاريکي شب سر به کوه نهاديم - انتقاد از بنام زني يک تلاش

امدادگران آتش نشاني و هلال احمر ، هيچ نقشي در يافتن پيکر فرد گمشده در ارتفاعات دومير نداشتند .
به گزارش سايت روستاي نشلج؛ دهيار نشلج در تماس با پورتال خبري کاشان ، با انتقاد از خبر تنظيم شده روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري کاشان مبني بر تلاش امدادگران اين سازمان و هلال احمر براي يافتن پيکر يکي از اهالي نشلج در ارتفاعات دومير گفت : حدود ساعت 23 جمعه  8 خرداد 94 يکي از خانواده هاي ساکن نشلج ( عبداللهي ) به اهالي اعلام کردند محمد علی مرد  59 ساله براي چيدن گياهان دارويي به ارتفاعات دومیر رفته و هنوز بازنگشته است .
حدود 100نفر از جوانان روستای نشلج به محض اطلاع از اين موضوع با امکانات محلی براي جستجو به ارتفاعات دومير رفتند و حدود ساعت 2 بامداد پیکر همولايتي  خود را در  محلي صعب العبور پیدا کردند و با امکانات غيرحرفه اي در دسترس ، جسد محمدعلي را به پايين کوه و داخل روستا انتقال دادند .

دهيار نشلج افزود : امدادگران موقعي براي کمک رسيدند که عمليات جستجو پايان يافته بود و آنها تنها کاور مخصوص حمل جنازه را در اختيار اهالي روستا قرار دادند .

وي با ناخرسندي از مصادره به مطلوب کردن اين تلاش توسط آتش نشاني ، گفت :  احداث پايگاه امداد و نجات و آموزش امداد به جوانان اين روستا در کاهش تلفات صعود به ارتفاعات دومير مؤثر است .

روستای نشلج دهیار روستا انتقاد
منبع این مقاله : نخستین سایت تخصصی، خبری نشلج

http://nashalj.ir/

آدرس این مقاله :
http://nashalj.ir/11/آمديد-ولي-دير-آمديد-.../